můj názor YOUTUBEŘI

19. února 2016 v 11:22 | Terez ♡ |  MOJE NÁZORY
Ze záčátku bych chtěla napsat, že se tímto článkem nechci někoho dotknout. Chci jen probrat trend dnešní doby a tím jsou youtubeři. Každý máme asi odlišný názor ale možná se s tím mým někdo ztotožní. O tomto tématu jsem vždy chtěla něco napsat. Tak jsem u toho a konečně vám můžu sdělit své dojmy.
Kde bych začala. Nedávno jsem se koukala na videa jedné holčiny. V tom videu radila lidem, jaké dárky třeba rodičům pořídit k vánocům. Vzhledem k tomu, že slečna je asi ze zámožné rodiny radila koupit rodičům třeba drahý tablet, mobil, počítač nebo drahou kosmetiku. Přijde mi, že většina těchto rad je pro normální lidi úplně k ničemu. Co si budeme povídat, ne každý je ze zámožné rodiny a prostě si takové dárky dovolit nemůže. Jenom jsem se nad tím tak pozastavila. Do komentářů pod video psalo hodně holek, že by rády daly rodičům takové dárky ale prostě na ně nemají v jejich věku peníze. Myslím si, že kdyby raději slečna ve videu ukázala nějaké DIY na dárečky udělala by lépe. Přeci jenom by to vyšlo levněji a myslím si, že i sledovanostby byla lepší.
Teď bych se ráda zaměřila na to, jak některé youtuberky mažou negativní komentáře a ještě to strašně moc rozebírají na různých sociálních sítích. Když už začaly natáčet a chtějí být ''slavné'' měly by s takovými komentáři počítat. Vím, že kolikrát ty komentáře opravdu nejsou hezké ale proč je mazat. Každý má právo sdělit svůj názor. Někdy to ani nekteří lidé nemyslí špatně a chtějí jenom pomoci. Prostě se jim něco nelíbí, tak to napíšou. Youtuberka by měla být ráda, že ji někdo na nějakou chybu upozornil a ne to hned mazat. Proč ? hodně jsem si toho všimla například u Teri Blitzen nebo u PLL. Teri tu kritiku prostě nesnese a většinou na ni stěžuje na sociální síti. Ta kritika tu bude vždycky a když už jsem se rozhodla, stát se youtuberem tak s tím asi budu muset počítat. Tak to bylo k negativním komentářům.
Začínající malý youtubeři. Dnes už je youtube tak zahlcený různými videi na různá témata, že opravdu hodně málo začínajcích se může dostat na vrchol. Neříkám, že to není možné ale ta šance je malá. Já se ráda kouknu na něktré začínajcí a i je ráda podpořím ale myslím si, že děti ve věku 12-14 by s tím prostě ještě začínat neměly. Také jsem pár takových viděla a prostě ne-e. Ve 12 dělat make-upe tutoriály mi přijde jako blbost. Když s tím ale jejich rodiče nemají problém. Spíš jde asi o to, že nebudou mít moc pozitivní ohlasy a takhle malé holčičky tu kritiku také moc neunesou.
Nejvíc mě štvou videa jako je třeba houl z nějakého asijského eshopu a takových videí je tam třeba 10. Hned je vidět, že eshopy nabízí spolupráci a plno slečen na ně kývne ale pak to končí tak, že videa nejsou o ničem jiném než právě o tom, co si zase zadarmo objednaly a jak je to strašně skvělé. Přitom kvalita věcí z takových eshopů je většinou otřesná. Popravě se mi ani takový styly videí vůbec nelíbí. Nebaví mě koukat 20 minut na to, jak někdo do kamery ukazuje, co si koupil a o každé věci musí prohodit jak je skvělá. Někdy mi to přijde až vtipné. Ale to je zase věc názoru. Možná mi sem někdo napíše, ať se na to nekoukám když mě to nebaví. Jen píšu svůj názor.
Toto je strašně rozsáhlé téma ke kterému by se dalo napsat strašně moc názorů a tak. Takže jsem to takhle shrnula. Doufám, že se vám článek líbil a byla bych ráda, kdyby jste mi třeba i vy napsali jaký je váš názor.

apple, candle, and macbook image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bloomzwinxjesuper bloomzwinxjesuper | Web | 19. února 2016 v 13:59 | Reagovat

pekný design :)

2 *-Maggie-* *-Maggie-* | Web | 19. února 2016 v 15:43 | Reagovat

Já s tebou naprosto souhlasím. Youtuberů pár sice sleduju, ale většina je zahraničních a na nějaké úrovni. Sice jsem si taky prošla fází, kdy jsem je sledovala fakt hodně, ale naštěstí mě to přešlo a teď si fakt pečlivě vybírám, co sleduji :)
A s těma "holčičkama" kterým je 10-15 máš pravdu.. Tam možná taky hraje roli to, že jejich rodiče o tom třeba ani neví..
Jinak negativní komentáře na blogu já si třeba taky mažu, ale to jsou spíš takový ta random věci, který ani nereagujou na obsah. Jen se prostě někdo rozhodnul vlézt na neurčitý blog a napsat, že je hnusný. Třeba. Ale to s tim správným negativismem máš pravdu - myslím teď ty "rady" :)
Dobrý článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama