SPRING BREAK

22. února 2016 v 12:39 | Terez ♡ |  ZE ŽIVOTA
Konečně jarní prázdniny. I když, já mám ''prázdniny'' už tři týdny jelikož jsem byla nemocná. Jsem ráda, že se mi to ještě takhle hezky prodlužilo o týden. Musím se začít učit. Až přijdu po prázdninách do školy, budu toho mít strašně moc a bojím se, že to prostě nezvládnu. Je to těžké ale měla bych si v tomhle směru začít věřit jinak to opravdu nedám. Vím, že se asi nic nestane, když prostě školu opustím ale ... mám snad nejlepší kolektiv ve třídě. Nikdy jsem takový neměla a hodně by mě mrzelo, kdybych všechny musela opustit. Na druhou stranu by to bylo i fajn, začít pracovat, vydělávat si svoje peníze. Jenomže už bych neměla takovou volnost. Každý den vstávat a pořád chodit do práce, každý den, bez jakéhokoliv ulejvání a tak. Jo, asi bych se měla opravdu začít učit. :D
Teď přemýšlím, co ten týden budu dělat (kromě toho učení). Nemám vlastně vůbec nic v plánu. Až teda na víkend, ale ten je ještě celkem daleko. Strašně ráda bych jela třeba někam na výlet do přírody ale nevím kdo by mě tam vzal. Asi zkusím něco domluvit. Potřebuji na chvilku vypnout a vypadnout pryč odsud. Pročistit si hlavu a tak. Začlo mě zase bavit focení. Přemýšlím, že si našetřím na nějaký lepší foťák a začnu zase fotit. Je hezký, že se začínám vracet ke starým koníčkům. Zjistila jsem, že mi to fakt pomáhá na všechny ty mé psychické problémy.
Také jste si všimli, že je instagram zahlcený obrázky zvířátek ? já zvířata miluju. Jak tak koukám na ty obrázky tak strašně toužím po pejskovi nebo kočce. Bohužel ani jedno doma mít nemůžeme, kvůli alergii kterou má brácha. Snad se mi jednou sen splní a já si pejska pořídím.
Pokud máte tento týden také prázdniny tak si je pořádně užijte. Já se s vámi pro dnešek loučím.

dog, cute, and animal image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama