VSTÁVEJ, JE RÁNO

25. února 2016 v 12:13 | Terez ♡ |  TÉMATA TÝDNE
Hned jak jsem si přečetla ten název se mi vybavila jedna písnička. Mám dojem že se jmenuje vyprošťovák a je od Machetty, kterého opravdu nemám vůbec ráda ale tu písničku jsme vždycky s mírnou kocovinou poslouchali na intru. Jo, ty rána s kocovinou jsou strašné. Já jsem bohužel ten typ člověka, který alkoholu neodolá. Ano, vím že je to špatné, nezdravé a tak ale já už můžu. Teď jsem si vybavila ty skvělé dny na intru. Začíná mi to chybět. Každý den být v obklopení svých kamarádů. Ty prokecané noci. Nejdříve jsem na intr vůbec nechtěla ale teď mi to prostě chybí.
Každý nemáme rád budík. Je to něco jako vraždící přístroj. :D Já už se dávno na budík vykašlala a jsem ráda, že mám tak hodnou maminku která mě každé ráno hezky vzbudí. Je to mnohem příjemnější než půl hodiny pípací budík. Hlavně hned vstanu, protože nechci mamku otravovat s tím, aby za mnou každou minutu chodila a budila mě.
Každé ráno si říkám, proč musíme vstávat tak brzo do školy, do práce. Člověk by se měl pořádně vyspat. Kord v tomto zimním období. Já bych se nejraději na zimu někam ukryla a až do léta nevylezla.
Celkem často se mi zadají špatné sny. Celou noc se sebou škubu, brečím nebo se někdy i směju ale to jsou vžycky takové noci, kdy už se opravdu strašně moc těším na ráno. Až budou všichni vzhůru, bude světlo a ta noční můra konečně přejde. Někdy je to ale přesně naopak. To bych nejraději zůstala v tom snu a už se neprobudila.
Také po ránu vůbec nestíháte ? já jsem vždycky ráda, když si stihnu vůbec vypít kafe. Po ránu je to vždycky hrozný fofr. Vědšinu toho času strávím v koupelně (jak jinak). Pak si ještě půl hodiny vybírám oblečení, protože prostě nemám co na sebe (ale mám plnou skříň hadrů). Problémy každodenního rána.
Nejkrásnější ráno ale je, když se můžete probudit s člověkem kterého milujete. To jsou ty rána pak moc krásné.

coffee, vogue, and bed image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 28. února 2016 v 22:04 | Reagovat

~Čaué~
Moc hezký blog :)
Já kocovinu nikdy neprožila, stačila mi mnohokrát migréna :D
Já ráno stíhám, ale to vstávání je děs. Jako mohla bych třeba chodit spát dřív, ale nestíhám to :D
Já na alkohol naopak zase nejsem :D
Na intru jsem :D
Hezký článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama