můj názor TELEVIZNÍ POŘADY

24. března 2016 v 11:29 | Terez ♡ |  MOJE NÁZORY
Přemýšlela jsem, jestli tohle téma vůbec otevírat a rozebírat ale nakonec jsem si řekla ''proč ne''. Pokaždé, když se koukám na některé televizní pořady tak se akorát rozčiluji. Určitě nejsem sama, komu vadí hloupé chování některých lidí, nebo třeba to, že je celý pořad nahraný podle nějakého scénáře (což by v některých pořadech prostě být nemělo).
Začala bych s pořadem který se jmenuje Tchýně. Možná tento pořad někdo znáte. Dávají to ho na tv barrandov a mám dojem, že to vysílají i naši sousedé slováci na markíze. No oproti markíze je naše tchýně hodně pod laťkou. Přijde mi to strašně ale opravdu strašně přehnané. Už na první pohled zjistíte, že je to prostě jen nahrané. Navíc mě opravdu strašně irituje Monika Štiková, která nemá v takovém pořadu co dělat. Já celkově Šitkovi nemám ráda a dávat je jestě do pořadu? propadák. Určitě by bylo lepší, kdyby to nebylo nahrané a do role tchýně by obsadili někoho jiného.
Dále bych tady chtěla zmínit Prostřeno. Hodně oblíbený pořad. Nevím, jako ano, ráda se na tento pořad podívám ale něktěří ti lidé jsou prostě ... hloupí a debilní (nevím jak jinak bych to napsala). Proč se přihlašují do pořadu o vaření když nejí například česnek nebo zelí ? Tohle mě vždycky strašně vytočí. Ten nejí to, ten zase tamto a tamta nemá ráda tuto. Já bych tam takové lidi asi nevystála. Ano, každý nemáme nějakou tu věc v oblibě nebo jsme na nic alergičtí ale proč se tam sakra přihlašují. Pak se to odráží i na bodování s tím že nějaký soutěžící tam pak řekne ''nooo, dneska jsem se moc nenajedl protože nejím brokolici a té brokolice tam bylo hodně tak jsem to raději ani neochutnal. Dezert byl čokoládový a já čokoládu nejím tak jsem to jen ochutnal. Proto dávám 4 body.'' Takové lidi bych do pořadu o vaření nebrala. Ale chápu, berou tam taková individua aby měli větší sledovanost, protože právě tímto vznikají konflikty a lidi to více zaujme. Jednou vysílali díl, kde byl pán a ten dával všem jeden bod aby prostě vyhrál. Jídlo mohlo být sebevíce dobré ale on prostě dal jen jeden bod. To jsem se nad tím tak zamyslela, proč s tím štáb nebo tak nic neudělá. Přijde mi to hodně nefér vůči ostatním soutěžícím. Vím, že tam má každý svojí taktiku ale tohle mi přijde prostě strašně sobecký.
Už delší dobu sleduji Nákupní Maniačky někteří to znáte pod názvem Popelka. Tento pořad je můj asi neoblíbenější. Mám ráda módu a i se ráda inspiruji. Občas ale nestačím zírat, co si na sebe slečny na danné téma oblékají. Právě ten problém je v tom, že se tam kolikrát přihlásí holky s absolutním nevkusem. Prostě jen pro to, aby si mohly nakoupit a být v televizi. Pak tam plácají páte, přes deváté. Vůbec k sobě samotné kousky neladí. Je dobré, že tam jsou alespoň ti stylisté, kteří k tomu vždy řeknou svůj názor a pak je i spravedlivě obodují. Pro mě jsou ale slovenské Nákupní Maniačky prostě o něco víc na úrovni než Popelka ale to už si zhodnoťte sami.
Tímto bych to asi zakončila. Byla bych ráda i za váš názor a doufám, že se vám článek líbil.

gif image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenna D. | jennadewan-tatum Jenna D. | jennadewan-tatum | Web | 24. března 2016 v 11:33 | Reagovat

Joo popelku mám taky hrozně ráda :)) někdy tam jdou fakt ženský kteří nemají vůbec styl, ale fakt se opravdu předvedou! :))

2 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 25. března 2016 v 18:42 | Reagovat

Tchýni jsem neviděla ani kousek a z Popelky pár momentek. Zato Prostřena jsem se nakoukala dost a souhlasím s tebou.. někdy bych ty soutěžící odstřelila. -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama