ŠŤASTNÁ ''?''

5. dubna 2016 v 20:11 | Terez ♡ |  ZE ŽIVOTA
Konečně jsme se dočkali jara. Všechno kvete (ano jsem velký alergik ale stejně jsem strašně ráda za to že je konečně teplo), svítí sluníčko a je prostě nádherně. Ráno se mi lépe vstává, dokonce jsem se zbavila depresí a to mám právě na létě nejradši. Jako by ze mě všechen ten stres odpadl a já se cítila jako zcela nový člověk. Začala jsem si více věřit i ve škole, i když to není zrovna nejlepší. Blíží se třištvrtěletí a já tam mám opravdu strašné známky. Pořád si říkám, že se nic neděje. Ještě mám dostatek času si to opravit a když neopravím, tak půjdu prostě pracovat. Popravdě se toho ale bojím a nevím jestli jsem už připravena jít pracovat.

Jsem opravdu ráda, že jsem se zbavila deprese na kterou trpím. Ani nevím, kdy to začalo. Vždy jsem byla srašně veselá, bláznivá a ukecaná ... za poslední roky se to ale změnilo a já jsem přesný opak. Bojím se mluvit s lidmi (jen teda někdy), mám ze všeho strach a věčně si říkám, že nic nezvládnu. Ano, já vím že je to špatné jenomže já nevím co s tím. Prášky brát nechci a k doktoru se mi nechce. Jak už jsem ale psala výše, s příchozím jarem se to lepší. Tak snad mi to i vydrží. Zítra jdu poprvé na novou brigádu. Držte mi palce ať to zvládnu. Musím to zvládnout. :)

V neděli jsme se byli projít v parku. Už hodně dlouho jsem se takhle krásně neprošla. Ta vůně jara je opravdu úžasná. Dala jsem si první jarní zmrzlinu (teď jsem na ní dostala chuť) a bylo mi strašně dobře. Odpočinout si od všech problémů a starostí, prostě jen vypnout. Mamka mě zavedla na jedno místo, které je strašně krásné. Je tam taková menší lávka přes řeku. Už vím, kam budu chodit, když mi bude nejhůře. Jen si prostě vzít knížku, sluchátka do uší a sednout si na ni. Když jsem byla malá, tak jsem měla takové místo u babičky na jedné vesnici. Moc ráda na to vzpomínám.

spring and flowers image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama